VAATA! Teravmoona uus muusikavideo paneb kolba rappuma!

VIDEO LINK

Rockansambel Teravmoon andis välja uue peadpööritava videosingli “Ajupesumasin”.
Tempokas video kutsub vaatajat ülesse olema allikakriitiline. “Tunnetan, et väga palju toimub peegeldamist ühiskonnas. Kuskilt kuuldakse midagi ja siis minnakse ja peegeldatakse seda mööda ilma laiali, kontrollimata või mõtlemata sealjuures, kas asjal üldse sisu ka sees on. Nõnda võib palju kahju korda saata. Meie videot võib õnneks täiesti ohutult jagada, peegeldada, ette laulda või muul endale sobival moel kasutada”, kommenteeris videot ansambli frontman Tiit Savason

Teravmoona viimasest singlist “Kuhu?” on möödunud juba peaaegu aasta. Kas sellel on mingi kindel põhjus, et uus lugu just nüüd välja tuli?
“See on täiesti juhuslik, et säärase temaatikaga video avaldub täpselt enne kui täitub aasta Ukraina “erioperatsiooni” algusest. Tulevaste valimisteaja lähedusse sattumine on samuti TÄIESTI juhuslik”, valgustas video avaldamise ajastuse tagamaid bassimees Mihkel Kütt.

Erinevate hullustükkidega tuntust kogunud humoorikas bänd ei kavatse nii pea pille kotti pakkida. “Esimene eesmärk on loomulikult saada videole paari päevaga rohkem vaatamisi kui Eesti kalleimal rockmuusika videol Dreadpini Clockworkil. Seejärel alustame järgmise singli “Pelmeenid ja probleemid” küpsetamisega ning aprillis alustame grandioosse Teravmoon World Touriga – hetkel on juba paika pandud, et esineme Tallinnas ja Pärnus.”, andis siira pildi tuleviku plaanidest loo muusika autor Silver Savason.


HOMME kell 8:00 tuleb välja artist REGINA kauaoodatud singel ”Sama Rütmi” koos muusikavideoga! Laul on sündinud Eesti Autorite Ühingu toetuse ning mitmete nõuandjate kaasabil, sh Taavi Paomets, Taavi-Hans Kõlar, Erki Pärnoja, Indrek-Eliel Tambek jt.

Laul ”Sama Rütmi” kannab endas muutunud emotsioone – kaotatud armastus, keegi kellega kunagi sai oldud ”samas rütmis” on muutunud kellekski teiseks. See räägib aja halastamatust pöördumatusest: ”aega ei peata”, nagu ütlevad loo sõnad ning südame murdumisest kallima lahkumisel. Stiililiselt paigutub laul pop-rock kategooriasse.

☁️HOMME 8:00 AVALDUVA MUUSIKAVIDEO LINK☁️